Ovulasyon Testi Yumurtlama Testi Kullananlar Yorumları

Ovulasyon Testi Yumurtlama Testi Kullananlar Yorumları

Ovulasyon Testi İle Hamile Kalanlar Yorumları Nasıldır?

Ovulasyon testi, kişinin ev ortamında kendisine uygulayabildiği ve yumurtlama gününün ne zaman olduğunu ortaya çıkaran bir testtir. Ovulasyon testi sonucunda belirlenen, yumurtlama tarihine en yakın olan zaman içerisinde cinsel ilişkiye girmek gebe kalma ihtimalini artırmaktadır.Ovulasyon testinin diğer adı yumurtlama testidir.

Ovulasyon Testi İle Hamile Kalanların Yorumları
Ben ikinci çocuğuma hamile kalmak için ovulasyon testinden yararlandım. Kız olmasını çok istiyordum, bu yüzden Çin takvimine de baktım. Çok şükür, kızım şu an 2 yaşında.
Selamlar, ben bir senede iki kez yumurtlama yani ovulasyon testi kullandım ve gebe kalabildim. Nasip olursa Eylül ayının sonunda bebeğimi kucağıma alacağım. Kullandığım testi Ensar Medikal adında bir siteden satın aldım. Markası da İnnovita’ydı. Birçok markaya göre oldukça hassas bir üründü. Denemeyi düşünen varsa kesinlikle öneriyorum.
Kızlar, yumurtlama testi kesinlikle işe yarayan bir yöntem. Ben Clearblue markasının çift hormon göstergesi özelliği olanını kullanarak gebe kaldım. Denediğim ilk ay hamileliğim gerçekleşti. Başka bir sağlık problemi yoksa bu testlerle kesin sonuç alınabiliyor.
Ben de ovulasyon testi kullanarak gebe kaldım. Kullandığım marka Clearblue idi. Testin dijital ekranı olduğu için kalın ya da ince çizgi yok. Regl periyotlarım 26 gün aralıklarla oluyordu. Testi yaptığım ilk ayda gebe kalabildim.
Merhaba, ben de ovulasyon testini ilk kullandığım ay gebe kaldım.Bebeğim şu an 6 aylık.Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu, umarım siz de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alabilirsiniz…
Ben ovulasyon testiyle ilk denemede hamile kalabildim. Testten 4 ay önce düşük yapmıştım ve gerçekten çok zorlu bir dönemdi. Rabbim tekrar hamile kalmayı nasip ettiği için o kadar mutluyum ki…
Ben yumurtlama testi kullanarak iki kez gebe kaldım. Ama ne yazık ki iki bebeğimi de kaybettim. 1. gebeliğimi testi kullandığım ilk ayda, 2. gebeliğimi ise testin 5. ayında yaşamıştım.
Kızlar herkes nasibini yaşar ama ben bu test ile gebe kaldım. Kullanmadan önce internet üzerinden bir doktora sormuştum. Testteki iki çizgi koyulaştıktan 12 saat sonrasında cinsel ilişkiye girmemi söyledi. Aynen öyle yaptım, gerçi akıntıdan dolayı yumurtlama dönemimde olduğumu anlamıştım. İlişkinin ardından sağ tarafa dönerek yattım. Eşim de ilişkiden bir hafta önce perhize başlamıştı. Tek seferde bir kız bebeğimiz oldu.
Herkese selam, ben de yumurtlama testi kullanarak gebe kaldım. Gebeliğimin 2. haftasındayım şu an. Geçtiğimiz ay bu testi ilk kez kullandık ve işe yaradı. İlişkiden sonra bacaklarımı duvara dayayarak yukarıda tutmuştum bir de 30 dakika kadar. Bu testle yumurtlama döneminizi netleştirirseniz, hamile kalma ihtimaliniz yükselecektir. Umarım sizde de işe yarar.
Ovulasyon testini çocuk sahibi olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Denedim ve şu an hamileyim.
Laboquick ovulasyon testi sayesinde hamileyim. Testi internetten, 50 lira gibi cüzi bir ücrete almıştım. İlk yaptığımda çizgiler silikti ve hamile kalamadım. Ama ikincisinde reglim bittikten 2 gün sonra çizgiler koyulaştı. Sonrasında tek ilişkiyle hamile kalabildim. Adetimden 5 gün sonra gebeliğimi doğrulamak için idrar testi yaptırdım. Sonuç pozitif çıkınca kan testiyle onayladım. Çocuk sahibi olmak isteyen herkes için bol bol dua edeceğim.
Ovulasyon testi sayesinde gebe kaldım ve gebe olduğumu da bu testle öğrendim. Daha regl tarihim gecikmemişken hem de. Nasıl kullanacağınızı testin üzerinde yazan bilgilerden öğrenebilirsiniz.
Benim kullandığım ovulasyon testinin markası Laboquick’ti. Denediğimiz ilk ayda hamile olduğumu öğrendim. Ama ilişkiden sonra 30 dakika bacaklarımı havaya kaldırmıştım. Ovulasyon testi, yumurtlama tarihinizi gösterdiği için ilişkiye gireceğiniz zamanı daha doğru seçebiliyorsunuz. Benim adetlerim biraz düzensizdi. 34 ya da 30 günde bir olduğum için ne zaman yumurtladığımı bilmiyordum. Kuru incir yemek yumurtalıkların daha sağlıklı olmasını sağladığı için bol bol yedim. Eşime de zorla ikna ederek keçiboynuzu pekmezi yedirdim. Çok sevmediği için düzenli yemedi tabiki. Sonuç olarak hamile kalabildim.